ForumFacebook
Zarejestruj się na nowym forum internetowym!

Strefa konkursowa
Do końca pozostało:
Wśród uczestników konkursu, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytania rozlosujemy trzy bony zniżkowe w wysokości 30% na zakup opon rajdowych firmy MaxSport! Dodatkowo wylosujemy także pięciu laureatów, których nagrodzimy firmowymi koszulkami MaxSport.Konkurs trwa do piątku, 30 listopada (godzina 20:00). Zasady są proste - odpowiadamy na poniższe pytania, wysyłając poprawną odpowiedź pod adres konkurs@archiwum.rajdowypuchar.pl. W wiadomości prosimy o podanie Waszego adresu domowego - dane tylko i wyłącznie do wiadomości redakcji, w celu przesłania nagród. Z jednego adresu domowego można przysłać tylko jedną odpowiedź. Uwaga! Polubienie oficjalnego konta MaxSport w serwisie Facebook zwiększa szanse na wygranie!1. Czy firma MaxSport produkuje także opony do driftu?

a) tak
b) kiedyś produkowała
c) nie

2. W którym roku powstał polski oddział MaxSport?

a) 2009
b) 2007
c) 2005

3. Z jakiego kraju pochodzi firma MaxSport?

a) Niemcy
b) Czechy
c) Wielka BrytaniaDziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Kupony rabatowe wygrali: Grzegorz Gawłowski z Czechowic-Dziedzic, Tomasz Błaszkowski z Nowego Miasta Lubawskiego i Violetta Kusz z Brodnicy - gratulujemy!

Koszulki dostaną: Jerzy Jakubiak z Dębicy, Przemysław Celmer z Dobrzynia nad Wisłą, Przemek Bronicz z Jeleniej Góry, Michał Mściwujewski z Rzeszowa oraz Dominik Stania z Pielgrzymowic. Gratulujemy!