ForumFacebook
Zarejestruj się na nowym forum internetowym!


Rajd Cieszyńska Barbórka
16.11.2012 17.11.2012

Więcej informacji

Ogólne informacje
Podział na klasy
Kalendarz RPP 2012
Tabela wyników
Sylwetki zawodników

zawodnik.RajdowyPuchar.plStrefa Zawodnika
konkurs.RajdowyPuchar.plStrefa Konkursowa
tv.RajdowyPuchar.plFilmy z Rajdowego Pucharu Polski
vrt.RajdowyPuchar.plRajdowyPuchar.pl DARK DOG VRT
m.RajdowyPuchar.plRajdowyPuchar.pl w telefonie
Wyróżnienia portalu archiwum.rajdowypuchar.pl i DARKDOG


Po każdym rajdzie Pucharu Polski będą przyznawane Wyróżnienia portalu archiwum.rajdowypuchar.pl oraz DARKDOG. Redakcja strony przyzna puchary załodze, która w szczególny sposób pokaże swój talent w rajdzie. Może to być wysokie miejsce w słabszym samochodzie, efektowna jazda czy też pomoc innym zawodnikom - wszystko to będzie brane pod uwagę.

Mamy nadzieję, że nasze symboliczne nagrody spodobają się zawodnikom oraz kibicom. Puchary będą rozdawane na kolejnej rundzie, przykładowo: po Rajdzie Warszawskim załodze zostaną wręczone nagrody podczas Rajdu Krakowskiego, i tak dalej.Sezon 2010

Rajd Cieszyńska Barbórka

Firma DARK DOG Energy Drink wraz z portalem archiwum.rajdowypuchar.pl przyznała ostatnie wyróżnienie w sezonie 2010. Symbolicznymi Pucharami chcemy wyróżnić załogę Suchoń/Staniczek (Renault Clio klasy N-3), która podczas swojego debiutu ukończyła 36 Rajd Cieszyńska Barbórka na 4 pozycji. Gratulujemy!

Rajd Zamkowy

Wyróżnieniem za 3 Rajd Zamkowy postanowiliśmy uhonorować równie szybką, jak i pechową załogę Suma/Pypno (Honda Civic VTi). Mimo tego, że był to samochód klasy N-2 i bynajmniej nie pomagało im to na długich prostych, których nie brakowało podczas tej rundy, kręcili oni czasy w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej. Do ostatniego odcinka zajmowali 9 miejsce w generalce, prowadząc w klasie o ponad 2 minuty przed drugim Jędrasem. Niestety, podczas miejskiego oesu awarii ulega sprzęgło, przez co spadają na odległą pozycję.

Rajd Dolnośląski

Wyróżnienie otrzymuje załoga Tomaszczyk/Włoch w (już prawie...) dorosłej Hondzie Civic! Jurek z Łukaszem pokazali się z świetnej strony podczas podwójnej rundy w okolicach Kłodzka. Ich bardzo szybka, momentami wręcz ryzykancka jazda opłaciła się. Nasz wybór potwierdza też drugie miejsce tej załogi w ostatniej rundzie - Rajdzie Zamkowym.

Rajd Wisły

Wyróżnienie dostaje zwycięska załoga 56 Istebiańskiego Rajdu Wisły - Aleks Zawada/Grzegorz Gołda (Honda Civic Type-r). W końcu się udało! Gratulujemy świetnej jazdy od startu do mety rajdu.

Rajd Karkonoski

Wyróżnienie za 4 miejsce w klasyfikacji generalnej 25 Rajdu Karkonoskiego DARK DOG otrzymuje załoga Sergiusz Janowski/Krzysztof Grzenia (Honda Civic VTi). Gratulujemy!

Rajd Rzeszowski

Redakcja naszego portalu przyznała jednogłośnie wyróżnienie za występ w Rajdzie Rzeszowskim. Puchary ufundowane przez firmę Dark Dog Energy Drink otrzyma siódma w klasyfikacji generalnej, druga w klasie A-6 załoga Janusz Knopt/Krzysztof Suchanek. Gratulujemy!

Rajd Krakowski

Miło nam poinformować, że wyróżnienie za 45 Rajd Krakowski otrzymuje załoga Przemysław Janik/Wiktor Stanis w Citroenie C2 VTS!

Ich tempo podczas V rundy Rajdowego Pucharu Polski było niesamowite. Każdy zakręt atakowany na 110% pozwolił im zwyciężyć podczas tego rajdu i wyjść na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy!

Rajd Warmiński

Pojechali ten rajd niesamowicie szybko. Samochodem, który pod maską ma niewiele ponad połowę mocy seryjnego Type-r'a. Gratulujemy wyróżnienia załodze Krzyszycha/Pleskot!

Do późnej nocy czekali na oficjalne wyniki, które zmieniły się diametralnie od tych nieoficjalnych. Jednak kibice, widzący białego Peugeota 206 na odcinkach byli pewni - to najszybsza załoga Rajdu Warmińskiego. Wszystko leżało więc w rękach Zespołu Sędziów Sportowych. I udało się! Maciej Krzyszycha z Ireneuszem Pleskotem wygrali o prawie 15 sekund z załogą Chuchała/Ciupka.

Rajd Lotos Baltic Cup

Kolejne wyróżnienie przyznaliśmy załodze Jankowski/Drążczyk (Renault Clio). Na trasach Rajdu Lotos popisywali się bardzo finezyjną jazdą, o której świadczą ich wyniki - 1 miejsce w klasyfikacji generalnej na zakończenie 1 pętli (nieoficjalnego pierwszego dnia) oraz 3 w ogólnej klasyfikacji rajdu.

Gratulujemy!

Rajd Świdnicki

Za popularyzowanie historii, niezwykle agresywną jazdę oraz oryginalność przyznajemy wyróżnienie załodze Nowicki/Bułat. Miło jest oglądać rajdowego Fiata 125p. na odcinkach, doceniają to także kibice.

Gratulujemy!

Rajd Mazowiecki

Redakcja naszego portalu wraz z firmą DARK DOG kontynuuje w sezonie 2010 program wyróżnień przyznawanych zawodnikom po każdej z rund Rajdowego Pucharu Polski. Tym razem za bardzo dobry wynik w 8 Rajdzie Mazowieckim, uzyskany samochodem sporo starszym technologicznie postanowiliśmy uhonorować załogę Kamieński/Perek.

Załoga sponsorowana przez firmę kurierską DPD oraz producenta reklamy pneumatycznej - Studio 55 ukończyła rajd na trzecim miejscu w generalce, zwyciężając w klasie N-3.

Gratulujemy!Sezon 2009

Rajd Zamkowy

Wyróżnienie za ostatnią rundę - Orle Gniazdo Hucisko 2 Rajd Zamkowy dostają Radosław Pogan i Paweł Skrzywan. Będąc na odcinku niesamowicie jest widzieć załogę, która wbrew konkurentom nie popuszcza przez złe warunki i ciśnie 110% z auta. Za to właśnie otrzymają puchary.

Rajd Dolnośląski - runda 9b

Deszczowa dziesiąta runda, podczas której Paweł Wisełka i Marcin Kowalik prowadzili aż do 6 odcinka specjalnego. Niestety, na przeszkodzie stanął błąd w notatkach, i załoga czarno-żółtej Hondy Civic Type-r zakończyła swoją jazdę rozbijając samochód.

Rajd Dolnośląski - runda 9

Laureatami wyróżnienia za dziewiątą rundę RPP - Rajd Dolnośląski zostają zawodnicy Peugeota 306 - Łukasz Markowski i Maciej Machela. Tak agresywną jazdę, jaką zaprezentowali, spokojnie można nazwać sztuką.

Rajd Rzeszowski

Z lekkim poślizgiem przedstawiamy Państwu załogi wyróżnione przez portal archiwum.rajdowypuchar.pl za rajdy: Rzeszowski i Kormoran. Za pierwszy, Karpackie 18 Rajd Rzeszowski redakcja przyznała wyróżnienie załodze Wojciech Chuchała/Damian Syty (Peugeot 206). Ich świetna jazda wokół Rzeszowa, wygrana jednego oesu i trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu pokazały, że w załodze drzemie spory potencjał. Gratulujemy.

Rajd Kormoran

Drugie wyróżnienie, za 33 Rajd Kormoran tym razem otrzymuje załoga Szeszko/Jermakow w napędzanej na tylną oś Toyocie Corolli GT. Siódme miejsce w klasyfikacji generalnej to wysoki wynik. Również serdecznie gratulujemy. Wręczenie Pucharów odbędzie się podczas startu do Rajdu Dolnośląskiego.

Rajd Karkonoski

Tym razem, za zwycięstwo w 24 Rajdzie Karkonoskim wyróżnienie otrzymuje załoga Marek i Piotr Klementowicz. Gratulujemy!

Rajd Świdnicki

Kolejne wyróżnienie portalu archiwum.rajdowypuchar.pl zostało przyznane. Po załodze Mateusz Tutaj/Grzegorz Rzepka za 3 Rajd Świdnicki puchary otrzymują zawodnicy walczący w Oplu Astrze - Michał Elżbieciak z Bartkiem Wątrobą.

Rajd Warszawski

Wyróżnienie portalu archiwum.rajdowypuchar.pl za niezwykle udany debiut rajdowy podczas 35 Rajdu Warszawskiego otrzymuje załoga Mateusz Tutaj i Grzegorz Rzepka, gratulujemy!

Partnerem wyróżnień portalu archiwum.rajdowypuchar.pl jest
'
Kalendarz
Rajdowy Puchar Polski 2013
1.
Rajd Świdnicki
2.
Rajd Mazowiecki
3.
Rajd Wisły
4.
Rajd Gdańsk Baltic Cup
5.
Rajd Karkonoski
6.
Rajd Rzeszowski
7.
Rajd Dolnośląski
8.
Rajd Barbórka Cieszyńska
Zobacz pełny kalendarzWięcej...
Najnowsze galerie


Rajd Cieszyńska Barbórka 2012, autor: Marcin Hennek


Rajd Cieszyńska Barbórka 2012, autor: Mirosław Jąkała


Rajd Cieszyńska Barbórka 2012, autor: Marcin Godyń


Rajd Cieszyńska Barbórka 2012, autor: Zbyszek Bury


Rajd Cieszyńska Barbórka 2012, autor: Łukasz Kufner


Rajd Cieszyńska Barbórka 2012, autor: Maciej Niechwiadowicz
Zobacz wszystkie galerieWięcej...
Ostatnio dodane filmy
» xDbhbWTCCPKhXousr
» rkXkexdysJX
» HrDAdDlKiNiYzj
» APUbRgcScIEWzfWUoUeu
» zqdrXDkFFmd
» ZGrGZPjTEe
» aRHldGBDnjG
» 7 Rajd Czechowicki 2013 | AKCJE [MotoRecords.pl]
Zobacz więcej filmówWięcej...