Bracia Szeja w C2R2
03/04/2013 13:56

Zdobywcy Rajdowego Pucharu Polski 2009, Jarosław i Marcin Szeja ujawnili na łamach ox.pl plany dotyczące najbliższego sezonu. Bracia wsiadają do Citroena C2R2 z jednym celem: żeby wygrać.

- Będzie to nowsza konstrukcja. Citroen C2R2 w specyfikacji max, czyli najwyższej możliwej - powiedział dla ox.pl Jarosław Szeja. - Będzie to auto, które w zeszłym roku wygrało rajdowy Puchar Polski. Dzięki uprzejmości naszego sponsora udało się przesiąść w mocniejszy, nowszy technologicznie samochód.

- - W ubiegłym roku był jeden, w tym roku też jest jeden, on się nie zmienia. Jedziemy z bratem, by wygrać. Nie startujemy tylko po to, by jechać gdzieś z tyłu, czy żeby sobie pojeździć... Jedziemy powalczyć, reprezentować barwy sponsora i zrobić dobry wynik. Jesteśmy pewni, że auto pozwoli nam na naprawdę dobre czasy, tym bardziej, że firma, która nas będzie obsługiwać, ma doświadczenie z tym samochodem. Takie auta obsługuje dla innych załóg od kilku lat i będzie ono dobrze przygotowane. Mamy samochód, który pozwoli nam wygrywać – reszta jest po naszej stronie. - dodał kierowca.Fot. ox.pl