ForumFacebook
Zarejestruj się na nowym forum internetowym!


Rajd Cieszyńska Barbórka
16.11.2012 17.11.2012

Więcej informacji

Ogólne informacje
Podział na klasy
Kalendarz RPP 2012
Tabela wyników
Sylwetki zawodników

zawodnik.RajdowyPuchar.plStrefa Zawodnika
konkurs.RajdowyPuchar.plStrefa Konkursowa
tv.RajdowyPuchar.plFilmy z Rajdowego Pucharu Polski
vrt.RajdowyPuchar.plRajdowyPuchar.pl DARK DOG VRT
m.RajdowyPuchar.plRajdowyPuchar.pl w telefonie
Wywiady
Rozmowa z Pawłem Hankiewiczem

Paweł Hankiewicz swoją karierę sportową rozpoczął w roku 2003 startami w rajdach amatorskich, początkowo jako pilot, z czasem także jako kierowca. W 2006 roku wystartował w wyścigowym Pucharze Picanto i jednocześnie zadebiutował jako pilot w Pucharze PZM. Sezon 2007 to już regularne starty jako kierowca Oplem Astrą, z Agnieszką Wierzchowską jako pilotką.


Olaf Malm - „Opisu uczyłem się z on-boardów”

Przed rajdami miałeś styczność z jakimiś innymi sportami ekstremalnymi? Rajdy były zawsze, więc nie mogło być nic przed nimi. Kiedyś wprawdzie próbowałem bawić się w różnego rodzaju „latanie” na rowerze, ale brakowało mi klatki i 2 dodatkowych kółek. :)<


„W tym świecie każdy pomaga każdemu.” - wywiad z Pawłem Hankiewiczem

Na trasach 3.Rajdu Świdnickiego zaprezentujesz jeszcze mało znaną na polskich OeSach Hondę Civic Type-R FN2. W naszej galerii widoczne są już zdjęcia z Twoich testów, czy mógłbyś dokonać analizy swojego nowego samochodu ze starszym modelem EP3?...


"Problemy z przerywającym autem - tam traciliśmy po 20 sekund" Wywiad z Michałem Elżbieciakiem

„Nie jestem zadowolony z tego sezonu” - komentuje Michał Elżbieciak, jeżdżący w Rajdowym Pucharze Polski Oplem Astrą. Zdobywca pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej grupy N0 w 2007 roku opowie o zeszłorocznych problemach z samochodem, historii swoich startów, rundach RPP łączonych z RSMP i wielu innych ciekawostkach z rajdów samochodowych. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z popularnym „Ezbim”.


Rajdy są dla mnie najważniejsze nielicząc rodziny - wywiad z Leszkiem Kapłanem

"Rajdy są dla mnie rzeczą najważniejszą nie licząc rodziny" - taką hierarchię wartości ma Leszek Kapłan. Kierowca ten w ostatnim sezonie niejednokrotnie pokazywał, że słabym samochodem można wykręcać znakomite czasy na odcinkach i kończyć rajdy na wysokich pozycjach w klasyfikacji generalnej. Piąte miejsce w Rajdzie Dolnośląskim (wynik został anulowany przez niezgodność z regulaminem) i znakomite czasy uzyskiwane na innych rajdach świadczą o talencie Leszka, z którym przeprowadziliśmy wywiad.


Mam już dziewczynę - ASTRA - wywiad z Grzegorzem Zychem

Portal archiwum.rajdowypuchar.pl przeprowadził dla Państwa wywiad z młodym i niewątpliwie ogromnie utalentowanym kierowcą rajdowym - Grzegorzem "grzesławem" Zychem. Postanowiliśmy zapytać go o plany na najbliższą przyszłość.


Jak byłem mały, na rajdy zabierał mnie Tata... wywiad z Łukaszem Markowskim

Był na podium podczas dwóch ostatnich rund Pucharu: w Rajdzie Barbórki Cieszyńskiej i Dolnośląskim. Zdobył również tytuł I wice-mistrza w klasie A-7 (2007 rok).Łukasz Markowski, bo o nim mowa, jest kolejnym zawodnikiem, z którym przeprowadziliśmy wywiad.


"Słaba" płeć na prawym - wywiad z Anetą Marcol i Aliną Waleczek

Słaba płeć? Nie w tym przypadku. Żeby kierowca mógł jechać, muszą być oni. Bez nich tak zwany "fizyczny" nie ma szans. To oni zazwyczaj opiekują się sprawami papierkowymi, pilnują czasu i wiedzą najlepiej, gdzie kierowca ma jechać. Piloci, bo o nich mowa są równie ważni jak kierowcy. Nie jest to łatwa "praca", a podejmują się jej nawet kobiety... Zapraszamy na wywiad z dwoma pilotkami z Rajdowego Pucharu Polski - Aliną Waleczek i Anetą Marcol.


Jestem silnie uzależniony od jazdy... no tak wyszło - wywiad z Maciejem Krzyszychą

"Potrafię nastawić budzik na 2.30 w nocy, bo wg. prognozy pogody ma padać śnieg. Jeśli się sprawdza, ubieram ciuchy, wsiadam w samochód i jeżdżę gdzie się da. Jestem silnie uzależniony od jazdy, w każdej postaci. Niestety cierpią na tym bliskie mi osoby, często zarzucając mi, że `rajdy srajdy` są dla mnie najważniejsze… no tak wyszło." Wywiad z Maciejem Krzyszychą!


Kobieta za kierownicą! Wywiad z z Anią Żak

Jest piękną, młodą dziewczyną, jednak zamiast jeździć po salonach kosmetycznych i wydawać pieniądze na zakupy, woli podłubać w garażu przy swojej rajdówce. Wszystko po to, by móc wystartować w kolejnej rundzie Pucharu. "Od zawsze moim celem było zostać kierowcą, kocham jeździć..." Ania Żak, bo o niej mowa, zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań zadanych przez naszą redakcję. Zapraszamy do lektury.


Sztuką jest zabić muchę boczną szybą - wywiad z Wojtkiem Grondalem

Kontynuujemy serię wywiadów ze światowej czołówki kierowców jeżdżących w Polskich Fiatach 126p. Tym razem w roli odpowiadającego zasiadł Wojtek Grondal. Przez wszystkich znany Kropek opowiada o swoich startach w "Prawie jak Subaru" oraz o planach na przyszły sezon. Zapraszamy do lektury.


"Z natury uwielbiam jeździć bokami" wywiad z Waldkiem Janeckim

"Z natury uwielbiam jeździć bokami" za tą opinię prawie każdy kibic rajdów samochodowych wręcz kocha Waldka Janeckiego. Jazdą w swoim małym czerwono-białym odkryciu polskiej motoryzacji minionej epoki potrafi zadziwić nawet najbardziej zarozumiałych oglądających. To właśnie na niego, w śniegu, deszczu czy słońcu czeka przy trasie połowa kibiców, by zobaczyć efektowny styl popularnego Janka.
Kalendarz
Rajdowy Puchar Polski 2013
1.
Rajd Świdnicki
2.
Rajd Mazowiecki
3.
Rajd Wisły
4.
Rajd Gdańsk Baltic Cup
5.
Rajd Karkonoski
6.
Rajd Rzeszowski
7.
Rajd Dolnośląski
8.
Rajd Barbórka Cieszyńska
Zobacz pełny kalendarzWięcej...
Najnowsze galerie


Rajd Cieszyńska Barbórka 2012, autor: Marcin Hennek


Rajd Cieszyńska Barbórka 2012, autor: Mirosław Jąkała


Rajd Cieszyńska Barbórka 2012, autor: Marcin Godyń


Rajd Cieszyńska Barbórka 2012, autor: Zbyszek Bury


Rajd Cieszyńska Barbórka 2012, autor: Łukasz Kufner


Rajd Cieszyńska Barbórka 2012, autor: Maciej Niechwiadowicz
Zobacz wszystkie galerieWięcej...
Ostatnio dodane filmy
» xDbhbWTCCPKhXousr
» rkXkexdysJX
» HrDAdDlKiNiYzj
» APUbRgcScIEWzfWUoUeu
» zqdrXDkFFmd
» ZGrGZPjTEe
» aRHldGBDnjG
» 7 Rajd Czechowicki 2013 | AKCJE [MotoRecords.pl]
Zobacz więcej filmówWięcej...